Akcja 60+KULTURA w dniach 23.09.2017 – 24.09.2017

jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach 23 i 24 września odbędzie się w całej Polsce – kolejna już akcja – Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „60+KULTURA” skierowana do Seniorów. Celem akcji jest zachęcenie osób w wieku 60+ do aktywnego udziału w życiu kulturalnym m.in. poprzez wykorzystanie oferty muzealnej dostępnej w miejscu zamieszkania. Z tej okazji – zapraszamy wszystkich Seniorów z bliższej, ale też dalszej okolicy do odwiedzenia Naszego Muzeum. W tym dniu wszystkie osoby w wieku 60+ biorące udział w akcji dostaną od nas 10% rabatu na bilety wstępu!

Zapraszamy w imieniu własnym, ale także – czy może przede wszystkim – p. Zbyszka Gryzgota, najstarszego czynnego zawodowo maszynistę parowozowego w Polsce,

Do zobaczenia,

Zespół Muzeum