Mikołaj w Muzeum 3 XII 2017 (NIEDZIELA)

Przez cały rok z utęsknieniem czekamy na wyjątkowy Dzień Św. Mikołaja. Jest to szczególny dzień radości, zabawy i uśmiechu. W takiej właśnie wyjątkowej atmosferze już od 10 lat Muzeum Kolejnictwa na Śląsku zaprasza dzieci, małych mieszkańców Dolnego Śląska do uczestnictwa we wspólnej zabawie.

W programie przygotowaliśmy m.in.: zwiedzanie Muzeum, przejażdżkę Mikołajkowym Pociągiem, zdjęcie z Mikołajem i wręczanie upominków przez Świętego Mikołaja.

Zapraszamy serdecznie w Niedzielę 3.12.2017 r.,

Zespół Muzeum!

RAMOWY PLAN DNIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

10 00 -12 00  Zwiedzanie i przejazdy po bocznicy Muzeum

13 00 – 14 00 Hala Parowozowni – rozdanie paczek przez Św. Mikołaja, zdjęcia

14 00 -16 00 Zwiedzanie, przejazdy po bocznicy Muzeum

Zapraszamy do zakupu kolejowych paczek dla najmłodszych przygotowanych przez Muzeum Kolejnictwa na Śląsku. Jednocześnie informujemy, że kolejowy Mikołaj chętnie rozda również paczki przygotowane przez Rodziców!

Paczki Muzeum możecie Państwo zamówić pod adresem e-mail: rezerwacje@muzeatechniki.pl

Mikołaj w Muzeum 3 XII 2017 (NIEDZIELA)

ZESTAW 1

15.00 zł / kpl.