Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku serdecznie zaprasza do podróżowania Muzealnymi Pociągami Specjalnymi, których przejazdy odbywać się będą w ramach VI edycji Gali Parowozów. Historyczne składy poprowadzą zarówno polskie lokomotywy – m.in. Pt47-65 czy TKt48-191, jak również czeskie – 423.0145.

Na malownicze szlaki kolejowe Przedgórza Sudeckiego wyruszą pociągi: PaFaWag z Wrocławia (parowóz Pt47), LHW do Wrocławia (parowóz TKt48-18),Thorez do Wałbrzycha (parowóz Ty42-24) a także pociągi Czerwony Baron (do Krzyżowej), Pionier, Nora i Pafal do Świdnicy – które poprowadzą parowozy TKt48-18, TKt48-191 i 423.0145,

Szczegółowe informacje o poszczególnych pociągach, znajdują się poniżej,

Zapraszamy do wspólnej podróży,
Zespół Muzeum,

MUZEALNE POCIĄGI SPECJALNE - GALA PAROWOZÓW 2016

Wszystkie Muzealne Pociągi Specjalne kończą i zaczynają bieg na stacji kolejowej w Jaworzynie Śląskiej

PaFaWag

POCIĄG Z OBOWIĄZKOWĄ REZERWACJĄ MIEJSC!

W celu dokonania rezerwacji proszę przesłać e-mail zawierający informację o ilości rezerwowanych biletów, informację o ew. zniżce dla dzieci i młodzieży oraz nazwiska podróżnych na aders: rezerwacje@muzeatechniki.pl z nagłówkiem PAFAWAG. W odpowiedzi otrzymacie Państwo mail zwrotny z numerem konta, na który należy dokonać płatności za bilety oraz pakiet informacji dot. wyjazdu.

REZERWACJE PRZYJMOWANE BĘDĄ DO DN. 8.09.2016 (CZWARTEK) DO GODZINY 20:00
Informujemy, że jest możliwość przejazdu bez dokonania rezerwacji. Pierwszeństwo mają osoby posiadające wcześniejszą rezerwację za pośrednictwem e-mail.

LHW

POCIĄG Z OBOWIĄZKOWĄ REZERWACJĄ MIEJSC!

W celu dokonania rezerwacji proszę przesłać e-mail zawierający informację o ilości rezerwowanych biletów, informację o ew. zniżce dla dzieci i młodzieży oraz nazwiska podróżnych na aders: rezerwacje@muzeatechniki.pl z nagłówkiem LHW. W odpowiedzi otrzymacie Państwo mail zwrotny z numerem konta, na który należy dokonać płatności za bilety oraz pakiet informacji dot. wyjazdu.

THOREZ

POCIĄG Z OBOWIĄZKOWĄ REZERWACJĄ MIEJSC!

W celu dokonania rezerwacji proszę przesłać e-mail zawierający informację o ilości rezerwowanych biletów, informację o ew. zniżce dla dzieci i młodzieży oraz nazwiska podróżnych na aders: rezerwacje@muzeatechniki.pl z nagłówkiem THOREZ. W odpowiedzi otrzymacie Państwo mail zwrotny z numerem konta, na który należy dokonać płatności za bilety oraz pakiet informacji dot. wyjazdu.

czerwony-baron-2

pionier-2

Bilety na pociągi Czerwony Baron i Pionier można kupić na stronie internetowej www.biletyregionalne.pl  lub u Kierownika Pociągu w pociągu przed odjazdem pociągu. Od podanych cen biletów przysługują zniżki wg. Taryfikatora Przewozów Regionalnych.

Jaworzyna Śl. – Świdnica Miasto: 14.00 zł (T)* / 24.00 zł (T/P)**, Jaworzyna Śl. – Krzyżowa: 19.00 zł (T) / 29.00 zł (T/P), Świdnica Miasto – Krzyżowa: 9.00 zł (T) / 14.00 zł (T/P), T – bilet w jedną stronę, T/P – bilet w dwie strony,

Liczba miejsc w wagonach ograniczona – Muzeum zastrzega sobie prawo do odmówienia przejazdu z uwagi na brak miejsc!

pafal-2

NORA 2

Bilety na pociągi NORA i PAFAL można kupić na peronie stacji kolejowej w Jaworzynie Śląskiej na 30 min przed odjazdem pociągu lub u Kierownika Pociągu w pociągu.

Jaworzyna Śl. – Świdnica Miasto: N 25 zł / U 15 zł TP,