PAROWÓZ W ZĄBKOWICACH I KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM! 29.10.2017 (NIEDZIELA)

jest nam niezmiernie miło poinformować, że po bardzo długiej nieobecności, parowóz znów zawita do Kamieńca Ząbkowickiego i Ząbkowic Śląskich! W związku z tym zapraszamy wszystkich mieszkańców do przejazdów Muzealnymi Pociągami Specjalnymi MARY SHELLEY, HALLOWEEN, DYNIA oraz DRAKULA w dn. 29.10.2017 r. (niedziela). Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 pary pociągów, które kursować będą pomiędzy Ząbkowicami a Kamieńcem.

Przyjazd parowozu organizowany jest z okazji Halloween i Muzealnego Pociągu Specjalnego FRANKENSTEIN relacji Jaworzyna Śl. – Ząbkowice Śl. – Jaworzyna Śl.

Poniżej znajdziecie Państwo rozkłady jazdy pociągów oraz linki do zakupu biletów*

Zespół Muzeum,

*Bilety będzie można również kupić w dniu przejazdu u obsługi pociągu, jednak zachęcamy do zakupu za pośrednictwem sklepu z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na pokładzie pociągu.

DRAKULA

11:43 Ząbkowice Śląskie

11:57 Kamieniec Ząbkowicki

MARY SHELLEY I

13:08 Kamieniec Ząbkowicki

13:22 Ząbkowice Śląskie

MARY SHELLEY II

13:42 Ząbkowice Śląskie

13:56 Kamieniec Ząbkowicki

HALLOWEEN I

14:14 Kamieniec Ząbkowicki

14:28 Ząbkowice Śląskie

HALLOWEEN II

14:48 Ząbkowice Śląskie

15:02 Kamieniec Ząbkowicki

DYNIA

16:31 Kamieniec Ząbkowicki

16:45 Ząbkowice Śląskie

CENY BILETÓW

OSOBY DOROSŁE: 15.00 zł / os. (podróż w jedną stronę),

DZIECI I MŁODZIEŻ UCZĄCA SIĘ DO 18-TEGO ROKU ŻYCIA: 10.00 zł / os. (podróż w jedną stronę)

Dzieci do lat 3 podróżują nieodpłatnie!

W pociągach Muzeum Kolejnictwa na Śląsku MERY SHELLY I i II, HALLOWEN I i II, DYNIA oraz DRAKULA nie obowiązują ulgi ustawowe!