WARSZTATY MODELARSKIE  W MUZEUM KOLEJNICTWA NA ŚLĄSKU

WARSZTATY MODELARSKIE W MUZEUM KOLEJNICTWA NA ŚLĄSKU

W czasach internetu i gier komputerowych coraz rzadziej dzieci wykorzystują swoje zdolności manualne. Podczas Warsztatów Modelarskich w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku uczestnicy zajęć będą mogli nie tylko rozwinąć swoje talenty, ale też nabyć doświadczenie w pracy z narzędziami modelarskimi oraz podstawowymi narzędziami takimi jak nożyczki czy klej. Warsztaty modelarskie skutecznie uczą też koncentracji oraz cierpliwości.

Muzeum Kolejnictwa przy współpracy z firmą ROCO chce pomóc dzieciom poszerzać ich zainteresowania i odkrywać swoje zdolności w pracach manualnych.

Firma ROCO jako jedyna firma w Europie prowadzi z powodzeniem tego typu warsztaty w wielu maistach, w tym m.in w Budapeszcie, Popradzie, Pradze czy Poznaniu. Warsztaty prowadzone w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku będą skupiały się na modelowaniu architektury oraz terenu w skali H0 (jest to skala 1:87 mająca zastosowanie w modelarstwie kolejowym).

DLA KOGO:

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje i są zainteresowani wyjątkowym hobby.

CZAS TRWANIA:

Zajęcia trwają około 2 godzin w grupach do 20 osób.

Możliwe terminy: 9 Marzec 2019, 6 Kwiecień 2019, 18 Maj 2019, 1 Czerwiec 2019

KOSZT:

65zł/os. w cenę wliczony jest koszt organizacji warsztatów oraz materiałów potrzebnych do przygotowania makiety.

Każdy z uczestników otrzymuje wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zajęć. Po zakończeniu warsztatów makiety można zabrać do domu. Dodatkowo w gratisie dzieci otrzymają gadżety od firmy ROCO.

Na warsztaty nie trzeba przynosić swoich narzędzi (nożyczki, klej itp.), wszystkie będą przygotowana w specjalnie przygotowanej do warsztatów sali.

Rezerwacje oraz szczegóły:

Roksana Banaszczak tel. 661 818 888