Weekend za pół ceny w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

O Akcji

Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja w Muzeum

Zapraszamy serdecznie do udziału w II edycji akcji i odwiedzenia Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej. Uczestnikom oferujemy bilety na przejazd pociągiem po tzw. Trasie Parowozowej za pół ceny – tj. 5.00 zł / os.

Skład naszego pociągu tworzy lokomotywa DEUTZ OMZ 122R 33124 z 1940 r. – najstarsza czynna lokomotywa spalinowa w Polsce oraz wagon letni. W trakcie przejazdu grupie towarzyszy Przewodnik.

Weekend za pół ceny w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku