Serdecznie zapraszamy do udziału w przejazdach Muzealnych Pociągów Specjalnych po zabytkowej estakadzie kolejowej w Strzegomiu. W najbliższą Niedzielę, 30 sierpnia, parowóz TKt48-18 z Muzeum Kolejnictwa na Śląsku ponownie pojawi się na tej wyjątkowej trasie kolejowej.  Zabytkowy skład przyjedzie do Strzegomia i przejedzie pięciokrotnie na trasie Strzegom Główny – Strzegom Miasto – estakada – Strzegom Grabina i z powrotem na stację Strzegom Główny.

Rozkład jazdy

Pociąg I „Św. Piotr i Paweł”:
10:05 -11:00 Strzegom Główny – Strzegom Miasto – estakada – Grabina – Strzegom Główny

Pociąg II “Granitowe Serce Polski”
11:30 – 12:15 Strzegom Główny – Strzegom Miasto – estakada – Grabina – Strzegom Główny

Pociąg III “Karmel”
12:45 – 13:30 Strzegom Główny – Strzegom Miasto – estakada – Grabina – Strzegom Główny

Pociąg IV “Księżna Anna”
14:00 – 14:45 Strzegom Główny – Strzegom Miasto – estakada – Grabina – Strzegom Główny

Pociąg V “Delfinek”
15:15 – 16:00 Strzegom Główny – Strzegom Miasto – estakada – Grabina – Strzegom Główny

UWAGA!

Godziny odjazdów i przyjazdów mają charakter ramowy – różnica może wynosić kilka minut!

Bilety

Normalny: 30 zł/os.
Ulgowy: 20 zł/os.
Bilet rodzinny: 75 zł  / 2+2

Bilety do nabycia w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej lub drogą elektroniczną pod adresem rezerwacje@muzeatechniki.pl a także w dniu przejazdu na pokładzie pociągu. Organizatorem wydarzenia są Gmina Strzegom oraz Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie śląskiej.