School Bus

 

 

W Muzeum

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku zaprasza do organizacji przejazdów turystycznych naszym amerykańskim autobusem szkolnym. Naszą ofertę wynajmu kierujemy do biur podróży, organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przewozową zarówno na terenie całej Polski. Nasz autobus przeszedł pomyślne badanie i sprostał wymogom z przepisów, współpracujemy w licencjonowanym przewoźnikiem autobusowym.

Schoolbus jest znakiem firmowym Szlaku Zabytków Komunikacji, który jest projektem zainicjowanym przez Muzeum Powozów Galowice, Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Sląskiej oraz Muzeum Motoryzacji Topacz.

Celem szlaku jest prezentacja historii komunikacji od czasów najdawniejszych, czyli podróży konnej, przez powozy, dyliżanse, następnie rozwój kolejnictwa, kończąc na osiągnięciach motoryzacji. Oferta 3 muzeów skierowana jest nie tylko do miłośników zabytków techniki, ale do wszystkich którzy chcą dać się uwieść pięknu zabytkowych pojazdów.